İstasyon Mah. Güney Yanyol Cad. No: 118 GEBZE / KOCAELİ
tren

Üretim Tesisi Ve Makina Parkurumuz

Anasayfa » Üretim Tesisi Ve Makina Parkurumuz

blank

Multicam 3000 Serisi CNC routerımız, 2000x3000mm kesim alanına sahiptir. Genel olarak makinamız ile  köpük, kompozit, alüminyum, kestamit, polietilen, polikarbonat, pleksi ve diğer plastik türevlerinde çok hassas ve istenilen kalınlıkta kesim yapılabilmektedir.

blank

CNC (Computer Numeric Control) mantığı ile yüksek devirli spindle motorla 2 ve 3 boyutlu delme, kazıma ve kesme görevlerini yapan, istenilen şeklin kesimini yapmaktadır. Alanında 12,5 KW HSD Spindal 2×4 metre ebadı ile sanayi kuruluşlarının istenilen kalınlıkta ve özellikte materyali işleyebilecek kapasiteye sahip olmakla birlikte 8 kafa tool changer özelliği ile alanında en güçlü, hassas ve hızlı makinadır.

blank

Lazer kesimin kalite avantajları malzemenizde ısı dezenformasyonu minimum seviyeye iner, sac deformasyonu yoktur, hassas parça kesimi sağlanır, yazı, resim veya amblem sac veya metal üzerinden kesim veya işleme sağlanır. 1500x3000mm kesim ebadı ile bronz, pirinç, bakır, alüminyum, paslanmaz (krom nikel),  dkp sac, materyallerini, minimum 0,050 – 5mm aralığında hassas fiber lazer kesim yapılmaktadır.

blank

CNC Abkant büküm, çeşitli tür ve kalınlıkdaki metal parçaların bilgisayar kontrollü makinamız da istenilen her türlü hassasiyetle sanayi sektörüne her türlü büküm hizmeti sağlamaktadır.

blank

Firmamız bünyesinde bulunan son teknolojik makinalarımız ile DKP sac, DKP profil kaynak,  alüminyum kaynak ve paslanmaz kaynak yapılmakta olup sanayi sektörüne hizmet vermekteyiz.

blank

Üretimimizde Punta kaynak, saplama çakma, somun çakma makinalarımız ve diğer ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

blank

Mimaki  160SUV modeli, UV Dijital baskı makinamız ile folyo, fotolümen, polyester etiket, solid alüminyum etiket, vinil branda, reflektörlü folyo ve trafik levha stickerları, cam filmi, kumlu (buzlu) folyo ve benzeri ürünler üzerine, her türlü solvent ve sürtünmeye karşı yüksek dayanıklılık içeren baskılar yapılmaktadır.

blank

blank

Yüksek teknolojik iç mekan ve dış mekan dijital baskı makinalarımız ile görsellerinizi ve imaj taleplerinizi daha kaliteli ve daha canlı renklere ulaşabilmek için, Roland VS 540 – profesyonel Roland VS 640 serisi dijital baskı makinalarımız  ile tüm taleplerinize hızlı çözümler üretiyoruz.

blank

Firmamız Gebze bölgesinde  ihtiyacınız olan, her türlü bayrak taleplerinizi başta, Ülke bayrakları, firma bayrakları, kırlangıç flamalar,olta bayraklar, masa bayrağı, pankart – afişler istenilen ölçüde hızlı bir şekilde üretilmektedir. Raşel kumaş ve polyester, saten kumaş seçenekleri bulunmaktadır.

blank

Optik gözlü hassas kesim özelliğine, 1300mm kesim ebadına sahip plotter folto kesim makinası, imalatlarımız ve üretimimizde ihtiyaç duyduğumuz renkli ve düz folyo kesim, fotolümen folyo, reflektör folyo, şablon kesim, cam yazıları, ve benzer uygulamalarımızda kullanılan kesim makinası.

blank

Bestlam 1600 Soğuk Sıcak Laminasyon uygulama makinası, yapılan tüm dijital baskı folyo çalışmalarımız ve etiket çalışmalarımızda dayanıklılık ve solmama özelliğini güçlendirici koruyucu mat ve parlak laminasyon uygulamaları yapmaktayız.

blank

Gravograph LS1000 Markalama karbondioksit (CO2) lazer makinamız 80wt , 600x1200mm ebadında plakalara, grave, pleksi, epdm sünger ve diğer plastik ürünlerde kazıma ve kesim işlemi en hassas şekilde yapılmaktadır. Yüksek teknoloji ürün olan bu makina da ağırlıklı olarak elektrik ve pano sanayisinde ağırlıklı olarak kullanılmaktadır.

blank

Eurolaser M800 makinemiz 100wt, 830x1330mm kesim ebadı ile  ile plastik malzemeler, pleksi, ABS, Polistren-Antişok,Ped, Pet-G, leksan etiket, köpük malzemeler, tekstil,yapıştırıcı folyolar, ağaç, laminat malzemeleri ve çok daha fazlası işlenmektedir.

blank

Trotec Speedy 300 Markalama karbondioksit (CO2) lazer makinamız 30wt , 450x700mm ebadında plakalara, Engraved, pleksi, epdm sünger,Ahşap, Akrilik,Cam,Deri, Lamine,Metal Plastik, Tekstil gibi malzemelere etiket, yazı kazıma, işlemi en hassas şekilde yapılmaktadır. Ağırlıklı olarak elektrik, pano, beyaz eşya ve otomotiv sanayisinde kullanılmaktadır.

blank

Gravograph LS900 Endüstriyel lazer markalama makinamız 60x60cm işleme alanı ile alanında gelişmiş en son teknoloji ve en gelişmiş markalama lazer’idir. Ürün olarak paslanmaz, alüminyum, bakır, pirinç, bronz malzemelerine en etikin ve pürüzsüz şekilde etiketleme ve kazıma işlemini yapmaktayız.

blank

INKPRINT Eazy130 Tampon baskı makinası, 130x130mm baskı alanı ile serigrafi baskı tekniğinde kullanılan ipeğin erişemediği her türlü düz, kavisli, buruşuk yüzeyler üzerine, yüksek çözünürlükte; golf topu, çakmak, kalem gibi küçük ebatlardaki kavisli ve bombeli ürünlere, silikon tekniği ile baskı yapılabilmesine imkan sağlayan tampon baskı tekniğidir. Firmamız bünyesinde 3 adet Eazy130 tampon baskı makinası bulunmakta olup, her türlü plastik,metal, ahşap yüzeylere baskı yapılmaktadır. Otomotiv, beyaz eşya, elektrik ve elektronik sanayisinde kullanılmaktadır.

blank

Sealed CUP60 E Tampon baskı makinası, 130x130mm baskı alanı ile serigrafi baskı tekniğinde kullanılan ipeğin erişemediği her türlü düz, kavisli, buruşuk yüzeyler üzerine, yüksek çözünürlükte; golf topu, çakmak, kalem gibi küçük ebatlardaki kavisli ve bombeli ürünlere, silikon tekniği ile baskı yapılabilmesine imkan sağlayan tampon baskı tekniğidir. Her türlü plastik,metal, ahşap yüzeylere baskı yapılmaktadır. Otomotiv, beyaz eşya, elektrik ve elektronik sanayisinde kullanılmaktadır.

blank

Ahşap kökenli levhalarda estetik amaçlı yüzey kaplama malzemelerinin yanı sıra, yüzeyde elde edilen estetik görüntünün kenarlara da kazandırılması amacı ile kenar kaplama işlemi ayzabant 4 makinamız ile gerçekleştirilmektedir.Ahşap levha ürünlerinin dik ve düz kenarlarının estetik, dayanım, fiziksel etkiler vb. sebepler ile PVC, melamin, masif, papel, sentetik veya kaplama malzemeleri ile kaplanması işlemine genel olarak kenar kaplama diyebiliriz.

blank

Ayzamızrak klasik 3200 Yatar daire makinası, ahşap mobil sanayisinde hassas ebatlama ve kesim yapımında kullanılan bu makinalar sektörünün en gelişmiş hassas kesim yapabilen makinalarıdır.

blank

Ayzamızrak Gold 3200 Yatar daire makinası, Yatar daire makinası, ahşap mobil sanayisinde hassas ebatlama ve kesim yapımında kullanılan bu makinalar sektörünün en gelişmiş hassas kesim yapabilen makinalarıdır.