İstasyon Mah. Güney Yanyol Cad. No: 118 GEBZE / KOCAELİ
tren

İSG,Kalite ve Sistem Panoları ve İmalatı

İSG,Kalite ve Sistem Panoları ve İmalatı

Kalite ve sistem panoları ve imalatı Vera Reklam tarafından üstün kalitede yapılmaktadır. Kalite sistem panoları hakkında kısa bir bilgi verecek olursak, dış görünümü sayesinde dekoratif amaçlı kullanılabileceğini söyleyebiliriz. Bu panolar aynı zamanda işlevseldir. Panonun serisine göre, pano işlevleri değişiklik gösterir ve farklı özelliklere sahiptir. İSG ve pano sistemleri Gebze denildiğinde akla ilk gelen firma Vera Reklam, sizin ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda en uygun pano seçimini yapacaktır.

Fabrikalarda ve üretim tesislerinde kalite, stok takibi, İş güvenliği amaçlı kullanılan İSG ve kalite panoları çeşitli amaçlarla üretimin çeşitli alanlarında kullanılmaktadır. İşlevselliğine göre farklılıklar gösteren bu panoların her birinin farklı bir özelliği ve farklı bir kullanım alanı mevcuttur.Dilerseniz bu panoları ve kullanıldıkları alanları inceleyelim.

İSG, Kalite ve Sistem Panosu Çeşitleri

Vera Reklam, her ihtiyaca çözüm verebilmek için geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği sunar. Kalite panoları çeşitleri arasında;

 1. Hayal panosu,
 2. Kanban panosu,
 3. Kaizen panosu,
 4. 5S panosu,
 5. İnsan kaynakları panosu,
 6. Tedarik panosu,
 7. İş Güvenliği ve Sağlığı panosu,
 8. Yıllık iş planı panosu,
 9. KPI panosu,
 10. Poliavans panosu,
 11. WCM panosu,
 12. Sevkiyat panosu,
 13. Muhasebe panosu,
 14. Satın alma panosu,
 15. SQDCM panosu,
 16. Heiunka panosu yer alır.

Pano imalatlarımızı ve görsellerimizi görmek için BURADAN ilerleyebilirsiniz.

5S Nedir Hangi Panolar 5S İçin Kullanılır?

5S, Japonca “Seiri, Seiton, Seiso, Seiketsu, Shitsuke” kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir yönetim sistemidir. Bu sistem, işyerlerinde verimliliği arttırmak, iş güvenliği ve kaliteyi artırmak amacıyla kullanılır. 5S sistemi, bir işyerinin düzenli ve temiz olmasını sağlar ve aynı zamanda çalışanların işlerini daha iyi yapmalarına yardımcı olur.

5S panoları, 5S yönetim sistemini uygulamak için kullanılan panolardır. Bu panolar, 5S uygulaması sırasında takip edilmesi gereken adımları ve işlemleri gösterir. Ayrıca, panolar üzerinde belirtilen talimatlar sayesinde çalışanların hangi işlemleri nasıl yapacakları konusunda da bilgilendirilirler.

5S panoları genellikle aşağıdaki şekilde kullanılır;

Seiri Panosu: Seiri, işyerinde gereksiz olan veya kullanılmayan eşyaların belirlenmesi anlamına gelir. Bu panoda, işyerindeki malzemelerin listesi ve malzemelerin yerleştirilmesi gereken alanlar belirtilir.

Seiton Panosu: Seiton, eşyaların düzenlenmesi ve yerleştirilmesi anlamına gelir. Bu panoda, malzemelerin düzenlenmesi için talimatlar verilir.

Seiso Panosu: Seiso, işyerinin temizlenmesi anlamına gelir. Bu panoda, temizlik işleri için talimatlar ve iş bölümleri belirtilir.

Seiketsu Panosu: Seiketsu, standartlar ve süreklilik anlamına gelir. Bu panoda, işyerinde uygulanması gereken standartlar belirtilir.

Shitsuke Panosu: Shitsuke, disiplin ve devamlılık anlamına gelir. Bu panoda, çalışanların 5S sistemi kurallarına uyarak işlerini nasıl yapacakları konusunda talimatlar verilir.

5S panoları, işyerinde düzeni ve temizliği sağlayarak iş verimliliğini arttırır. Ayrıca, çalışanların işlerini daha iyi yapmalarına yardımcı olur ve işyerindeki güvenliği arttırır.

Kalite ve Sistem Panoları Ölçüleri

Kalite ve sistem panosu ölçüleri şu şekilde sıralanabilir:

 • 90×120 cm,
 • 120×120 cm,
 • 120×140 cm,
 • 120×200 cm,
 • 120×240 cm,
 • Dilerseniz özel üretim yaptırarak ölçülere siz karar verebilirsiniz.

Kalite ve Sistem Panolarında Ürün Detayları Nelerdir?

Kalite ve sistem panosunda yalnızca türü belirlemekle iş bitmiyor. İstenilen panolarda farklı özellikler ve işlevsellikler eklenebililiyor veya çıkarılabiliyor bunlar ise ;

 • Mıknatıslı pano
 • Duvara monte pano
 • Metal profilli pano
 • Ahşap pano
 • 360 derece dönebilen pano
 • Emaye giyotinli pano
 • Sabit tekerlekli pano
 • Sigma profilli pano
 • Program çizergeli pano

Brifting yazı tahtası yapabileceğiniz farklı detay seçimleri arasında yer alıyor.

İmalatını ve satışını yapmış olduğumuz İSG panoları ve kalite panolarını tamamen kendi bünyemizde üretmekte olup tüm panolarda özel ebat üretimler ve ekstra fonsiyonel eklemeler ve çıkarmalar yapabilmekteyiz. Özel ebat siparişleriniz ve teknik detaylı bilgi sorgulamak için bizlere https://vera.com.tr/iletisim/ sayfamızdan ulaşabilirsiniz veya 0262 656 12 00 – 0553 173 97 93 telefonlarımızdan bizleri hemen arayabilirsiniz.

Müşteri Temsilcisi Online!