İstasyon Mah. Güney Yanyol Cad. No: 118 GEBZE / KOCAELİ
tren

Gebze Serigrafi Baskı’da 30 Yıllık Tecrübe

18.01.2019
3.660

Firmamızın Gebze bölgesinde serigrafi (serigraf) baskı sektöründe öncülük ve liderlik yapmaktadır.  Eğer gebze serigraf baskı veya gebze serigraf uygulaması ile ilgili bir desteğe ihtiyacınız var ise, VERA olarak gelişmiş teknolojiyi ve imkanları sunarak serigrafi baskı hizmetini siz değerli müşterilerimize sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim etmekteyiz.

Firmamız serigrafi baskı sektöründe sadece Gebze değil, Tuzla, Darıca, Derince, Şekerpınar, İzmit, Kocaeli gibi bölgeler başlıca olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet ağı sunmaktadır.

Serigrafi Nedir?

Peki, serigrafi nedir, serigrafi ile neler yapılır aslında serigrafinin latince anlamı sēricum yani (ipek) ve yazı yazma ve yazı çizme işleminin birleşimi anlamındadır. Kısaca çerçeveye gerilmiş bir ipek kumaşımız var ve bu düzenek sayesinde istediğimiz desenleri farklı teknikler kullanarak oluşturuyoruz, kısa açıklaması budur.

Serigrafi baskı, halk arasında ise elek baskı, ipek baskı, şablon baskı olarak da adlandırılmaktadır, daha çok tekstil iş sektöründe sıkça kullanılmaktadır.

Gebze’ de Serigrafi (Serigraf) Baskı için Neden Bizi Seçmelisiniz?

Serigrafi veya diğer bir deyişle serigraf baskı 1000 yıllık bir geçmişe sahip ve günümüzde kaliteli ve düzgün baskılar alabilmek için çok büyük firmaların ve kuruluşların tercih ettiği bir baskı tekniğidir. Bu yüzden, firmamız Gebze’de serigrafi baskı uygulamaları için yetişmiş ve uzman nitelikteki personelleri ile tüm seri imalat işlerinizde ve tekil özel çalışmalarınızda hizmetinizdedir.

serigrafi baskı gebze

Serigrafi baskı yanı sıra çok birbirine karıştırılan tampon baskı hizmetimizde bulunmaktadır. Tampon baskı daha çok oval ve bombeli alanlarda serigraf baskının hizmet veremeyeceği eğimli alanlarda kullanılmaktadır.

Hangi Türde Malzemeler Üzerine Serigrafi Baskı Yapılabilir?

Serigrafi baskı genel olarak, grafik sanatlarında ve resim çalışmalarında bir hayli kullanılmaktadır. Bu baskı şeki ile yine çoğunlukla metal ürünler, ahşap ürünler, plastik ürünler, ABS, kağıt ürünlerine, forex zemini düz olan cam ürünlere ve kumaş malzemelere baskı yapılabilmektedir.

Serigrafi baskı çoklu adet içeren işlerinizde daha ekonomik fiyat seçenekleri sunabilir. Baskı kalitesi ve dayanıklılık açısından memnun edici özelliği bulunmaktadır. Gebze’de serigrafi baskı seçenekleri arasında firmamız alüminyum, galvanizli sac, boyalı metal, paslanmaz sac (krom nikel) üzerine, sıcak, soğuk, solvent dayanımlı solma ve çizilmeye karşı son derece dayanıklı baskılar yapılmaktadır.

gebze serigraf baskı

Serigrafi Baskı Yaptırırken Dikkat Edilecek Hususlar

Firmamız otomatik ve manuel serigrafi baskı makinalarımızda baskı hassasiyetini üst düzeyde tutmak için gerekli tüm kimyasal ham madde ve ekipmanları maksimum kalitede tutup, ürün üzerine profesyonelce tatbik etmektedir.Üretmiş olduğumuz serigrafş baskı pvc etiketler, leksan etiketler, kumanda panel etiketler, alüminyum etiketler görsellik uzun ömürlülük ve reklam niteliği taşımaktadır.

Serigrafi baskı yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi boya kalitesidir. Ucuz ve kalitesiz boyalar parfüm ve kolanya gibi çözücü maddeler temas ettiğinde veya doğal ortamda kendiliğinden çözülecek ve baskı deforme olup yıpranacaktır. Bu yüzden uygulanan boya mürekkebi ve kalitesi oldukça önemlidir. Ayrıca fırınlanma zamanı gibi teknik faktörlerde bu duruma dahildir.

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde doğabilecek tüm serigrafi (serigraf) baskı işlerinizde VERA‘yı tercih etmeniz, bizleri mutluluk sizleri ise kaliteli işler ile tanıştıracaktır.

Diğer hizmetlerimizden olan Gebze reklam tabela https://vera.com.tr/gebze-reklam-tabela/ çalışmalarımız için belirtmiş olduğumuz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Gürkan TÜRK dedi ki:

    Çok sorunlu ve çözemediğim bir serigrafi baskı işim vardı. Sorunsuz bir şekilde çözüldü herkese tavsiyemdir.

  2. Mert günel dedi ki:

    VERA ile çalışmadan önce firmayı al sat yapan aracı bir firma zannediyordum. Fakat sonrasında firmayı ziyaret edince makine parkurunu ve showroomunu görünce neler üretebildiklerine şahit oldum. Firmada baskı,metal,ahşap,pleksi yani reklam adına yok yok …