İstasyon Mah. Güney Yanyol Cad. No: 118 GEBZE / KOCAELİ
tren

Reklamcılık Ve Tabela Bölümü

Anasayfa » Reklamcılık Ve Tabela Bölümü

Reklamcılık Ve Tabela Bölümümüzde, konusunda yetkin ve eğitimli personeli ile yaklaşık 600m² kapalı alanı ile en son teknolojik makina parkuru ile sanayi kuruluşları ve kurumsal firmalar başta olmak üzere açık hava reklam sektöründe, kurumsal bayi çalışmaları hizmeti vermektedir.

Bölgemiz sanayi bölgesi olmasından dolayı başta fabrikalar, kurumsal bayi tabela çalışmaları, cephe ve bina görsel giydirme, cam cephe giydirme gibi reklam çalışmalarını titizlikle uygulamaktadır.

Bölgemizde bulunan GOSB, İTOSB, GEPOSB, Güzeller Organize Sanayi Bölgesi, TOSB, Deri Organize Sanayi Bölgeleri, Dilovası OSB, Kimyacılar OSB, Boya Vernikçiler OSB gibi sanayi bölgelerindeki fabrika cephelerine ışıklı kutu harf kurumsal logo uygulamaları, ızgara panel çatı tabelaları, totem tabelalar, cephe folyo uygulamaları gibi talepleri karşılamaktadır.

Firmamız tüm taleplerde yerinde keşif ölçeklendirme ve projelendirme yaparak montaj öncesi ve sonrası hizmetleri vermektedir.

Tüm bölümlerimizde olduğu gibi reklam ve tabela bölümümüzde de imalatlarda kullanmış olduğumuz ürünlerimiz Avrupa standartlarında olup 1. sınıf ürünler geriye dönük garanti kapsamında imal ve montaj edilmektedir.Reklam ve tabela bölümümüzü ziyaret etmek için REKLAM TABELA kategori linkimizi tıklayınız.

Müşteri Temsilcisi Online!