İstasyon Mah. Güney Yanyol Cad. No: 118 GEBZE / KOCAELİ
tren

Endüstriyel Ürünler Bölümü

Anasayfa » Endüstriyel Ürünler Bölümü

Endüstriyel ürünler bölümümüzde uzman ekip ve personelimiz , 400m² kapalı alanı ile firmaların akrilik, polikarbonat, ABS,polietilen, PVC, kestamit, alüminyum tarzında tüm ürünler CNC ve Lazer tezgahları ile işlenerek firmaların her türlü ihtiyaçları giderilmektedir.

Fabrika ve işletmelerin içinde bulunan makinaların, iş ve iş sağlığına uygun hale getirilmesi makinadan dışarıya-dışarıdan makinaya zarar gelmemesi, görüntü kirliliğini yok etmek, işletme içindeki düzeni sağlamak, üretim zamanını hızlandırmak amacı ile müşteri isteği doğrultusunda makina giydirme ve muhafazalıkları, bölüm kapamaları yapılmaktadır.

Vera Reklam olarak, lazer makinalarımızla 1-30mm kalınlığa kadar pleksi (Akrilik) levha, deri, kumaş, keçe, conta gibi ürünlerde lazer kesim hizmeti vermekteyiz. Ayrıca lazer markalama ve kesim işleri yanında pleksi kazıma, plaket ve cam kazıma, gravür oyma, endüstriyel etiketler, engrave etiketler ve Avrupa etiket üretimi yapılmaktadır.

CNC tezgahlarımızda, 30mm kadar Alüminyum kompozit panel, derlin, kestamit, polietilen ve poliproblen, polikarbonat,PVC, pet, MDF, suntalam ve benzeri malzemeler hassas bir şekilde şekillendirilmektedir.

Endüstriyel Etiketler Ürünlerimize Gitmek İçin : https://vera.com.tr/pvc-dijital-baski-etiket/ Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Makina ve Bölüm Kapama Çalışmalarımızı Görmek İçin : https://vera.com.tr/makina-giydirme-bolum-kapama/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Müşteri Temsilcisi Online!