İstasyon Mah. Güney Yanyol Cad. No: 118 GEBZE / KOCAELİ
tren

Gebze’de Göz Kamaştıran Tabela Çözümleri ( VERA REKLAM A.Ş.)

Gebze’de Göz Kamaştıran Tabela Çözümleri ( VERA REKLAM A.Ş.)

Gebze tabela, birçok işletmenin bulunduğu ve rekabetin yüksek olduğu bir yerdir. Bu nedenle, işletmelerin dikkat çekmek için yaratıcı ve göz kamaştırıcı tabela çözümlerine ihtiyaçları vardır. Gebze’deki tabela ihtiyaçlarınızı karşılamak için, çeşitli malzemeler ve tasarımlarla benzersiz ve özel tabelalar sunan uzman bir tabela şirketi ile çalışmanız gerekiyor. Gebze tabela çözümleri, işletmenizin marka kimliğini artırmak ve daha fazla müşteri çekmek için mükemmel bir yoldur.

Bölgede bir çok organize sanayi bölgesinin var oluşu ve ihtiyaçların daha kapsamlı ve daha büyük reklam panolarının üretimini gerektirir. Genellikle totem tabela, kutu harf tabela, led tabela, çatı tabelası ve fabrikaların çok olmasından dolayı fabrika çatı tabelası imalatları istenmektedir.

Peki. Gebze ve civarında doğru Tabela ve reklam firması seçimi nasıl olmalı?

Gebze Tabela ve Kurumsal Reklam Hizmetleri Sunan Firma

Vera Reklam, Gebze bölgesinde bir üretici reklam firmasıdır. Büyük makina parkuru ve deneyimli ekibiyle, müşterilerine yüksek kaliteli, özelleştirilmiş ve estetik olarak cazip çözümler sunar. Firma, kurumsal müşterilerine birçok farklı reklam hizmeti sunar,

 • VERA REKLAM A.Ş. – 444 1 200

örneğin; tabela, reklam panoları, dijital baskı, araç giydirme, bina kaplama, ve iç mekan reklamları gibi hizmetler. Vera Reklam, müşterilerinin özel ihtiyaçlarına göre çözümler sunarak, müşterilerinin marka bilinirliğini artırmalarına yardımcı olur.

Vera Reklam’ın Gebze bölgesindeki varlığı, birçok müşterinin işlerini büyütmelerine ve daha geniş kitlelere ulaşmalarına yardımcı olmuştur. Firma, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş reklam çözümleri sunarak, müşterilerinin işletme hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur. Vera Reklam, müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olarak, yaratıcı fikirler ve yenilikçi teknolojiler kullanarak müşterilerinin beklentilerini aşmalarına yardımcı olur.

Sonuç olarak, Vera Reklam Gebze bölgesindeki müşterilerinin reklam ihtiyaçlarını karşılamak için, yüksek kaliteli, özelleştirilmiş ve estetik olarak cazip çözümler sunan önde gelen bir üretici reklam firmasıdır.

Gebze Led Tabela Modelleri ve Üretim Şekilleri

Günümüzde  ve Gebze‘ de işletmelerin, müşterilerine hizmet verirken fark edilir ve dikkat çekici olmaları için özel tasarım tabela ihtiyaçları artmaktadır. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda birçok tabela türü geliştirilmiştir. Ancak, son yıllarda özellikle led teknolojisinin kullanılmaya başlamasıyla led tabelaların popülerliği artmıştır.

Led tabela üretim işlemi, özel bir malzeme olan alüminyum profillerin kesilmesi, şekillendirilmesi ve ledlerin yerleştirilmesiyle yapılır. İmalat aşamasında, tabela tasarımının özel gereksinimlerine göre yapılan bir prototip hazırlanır. Prototip onaylandıktan sonra, tabela imalatı tamamlanarak müşteriye teslim edilir.

led tabela modelleri ve üretim şekilleri’ ne gelecek olur isek ;

 • Çerçeveli Led Tabela Modelleri
 • Kutu Harf Led Tabela Modelleri
 • Hareketli Led Tabela Modelleri
 • Dijital Led Tabela Modelleri
 • Kazasız İş Günü Led Tabela Örnekleri

olarak bir grupta toplayabiliriz.

Gebze’de Kurumsal Firmalar Daha Çok Hangi Tabela Örneklerini Tercih Ediyor ?

Bölge fabrika ve OSGB bölgelerinin çokluğundan dolayı, kutu harf tabelalar  bir adım öndedir ve birçok firma tarafından tercih edilen bir reklam aracıdır. Bunun birkaç sebebi vardır;

Görsel Çekicilik: Kutu harf tabelalar, estetik olarak çok çekici görünürler. Bu nedenle, markanın veya firmanın daha çarpıcı ve dikkat çekici bir şekilde sunulmasını sağlarlar. Büyük firmalar, markalarının tanınırlığını artırmak için kutu harf tabelaların sunduğu bu avantajı kullanmak istiyorlar.

Dayanıklılık: Kutu harf tabelaların üretimi sırasında kullanılan malzemelerin yüksek kalitesi, uzun ömürlü ve dayanıklı bir ürün ortaya çıkmasını sağlar. Bu da, uzun vadeli bir reklam çözümü sunar ve müşterilerin tekrarlanan reklam masraflarından tasarruf etmelerine yardımcı olur.

Özelleştirilebilirlik: Kutu harf tabelalar, tasarım ve üretim açısından özelleştirilebilirler. Bu nedenle, müşterilerin marka renkleri, logoları ve diğer tasarım özellikleri gibi ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilirler. Bu, bir firmanın kendini benzersiz ve tanınabilir hale getirmesine yardımcı olur.

Görünürlük: Kutu harf tabelalar, hem gündüz hem de gece görülebilirler. Bu, bir firmanın müşterilerine günün her saatinde açık bir şekilde ulaşmasını sağlar. Kutu harf tabelaların içindeki led ışık kaynakları sayesinde, reklam tabelaları karanlıkta da net ve okunaklı bir şekilde görülebilirler.

Gebze Tabela Örnekleri ve Çeşitleri

Sizler için Gebze ve Kocaeli bölgesinde yapmış olduğumuz örnek tabela görselleri ve çeşitlerini bir fotoğraf galeride sunmak istedik. Ürünlerin tamamı tarafımızdan üretilmiş ve montaj edilmiştir.

 

DAHA FAZLA REFERANS VE GÖRSEL İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Vera Reklam A.Ş.’nin Sunmuş Olduğu Hizmetler Nelerdir?

Firmamız “İstasyon Mahallesi Güney Yanyol Cad. No: 118” adresinde yaklaşık 3500m2 kapalı alanda 60 uzman personeli ile kurumsal firmaların tüm reklam ve tabela ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Vera Reklam olarak gelişmiş makina parkuru ve yetkin uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimiz hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerin başlıcaları;

 • Totem Tabela
 • Kutu Harf Tabela
 • Işıklı ve Işıksız TabelalarPaslanmaz Harf Tabela
 • Alüminyum Işıklı Tabela
 • Yönlendirme Tabelaları
 • Pilon Tabelala

Yerinde keşif ölçeklendirme ve 3D projelendirme yapılarak fiyatları tüm doneler ile birlikte sunmaktayız. Keşif hizmetlerimiz tamamen ücretsiz bir hizmetimizdir.

Gebze tabelacı ve reklam işlerinizde bizlere ulaşmak isterseniz vera@vera.com.tr ve 444 1 200 hatlı numaramızdan irtibat kurabilirsiniz.

Müşteri Temsilcisi Online!