İstasyon Mah. Güney Yanyol Cad. No: 118 GEBZE / KOCAELİ
tren

Gebze Bayrak Ve Bayrakçı (Sektörde Öncü Firma VERA REKLAM)

Gebze Bayrak Ve Bayrakçı (Sektörde Öncü Firma VERA REKLAM)

Firmamız Gebze’de bayrak ve bayrakçı firmaları arasında önce firmalar arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran hizmet anlayışı ve hizmet çeşitliliği ile akla ilk olarak Vera Reklam olarak Kırlangıç bayrak, Atatürk posteri, damla bayrak, Kalite Ve İSO bayrakları, ülke bayrakları hepsini tek bir çatı altında yüksek kalitede birebir yerinde üretim olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

İster raşel kumaş olsun ister ise saten bayrak tüm taleplerinize anında çözüm üretmekteyiz. Büyük ebatta posterler, dijital baskılı özel bayraklar ile ilgili taleplerimizi müşteri temsilcelerimize ilettiğinizde kısa sürede dönüş alabileceksiniz. Gebze bayrak sektöründe üretimlerimiz içinde masa bayrakları, telalı makam bayrakları da bulunmaktadır. Üretimlerimizden kısaca bahsetmek gerekirse;

Gebze’de Bayrak Ve Bayrakçı Ürünlerini Temin Etme

Gebze Bayrakçı, arıyorsanız doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Bayrak ürünlerimiz arasında;

 • Masa bayrakları,
 • Makam bayrakları,
 • Ülke bayrakları,
 • Firma bayrakları,
 • Polyester baskı,
 • Kırlangıç bayraklar,
 • Üçgen bayraklar,
 • Olta bayraklar,
 • Damla bayraklar,
 • Atatürk Bayrak ve Posterleri
 • Özel Ebatta Bayraklar
 • İSO Kalite bayrakları yer alır.

Yukarıda saymış olduğumuz tüm bayrak çeşitleri gebze bölgesinde tamamen kendi makinalarımız ve personellerimiz tarafından üretilmektedir.

Üretilen Bayrakların Standartları

Üretilen tüm bayraklar başta Türk bayrağı yasasına uygun standartlarda ve şartlarda üretilmektedir. Kalite bayrakları, telalı bayraklar, makam bayrakları yine kendi standartlarında üretim yapılmaktadır. İstenilen özel ebatlar standartlar dahilinde değerlendirilerek önerilerde bulunarak üretime alınmaktadır. Gebze bölgesinde bayrak makinamız 7/24 açık olup tüm taleplerinize adetli olarak hizmet vermekteyiz.

Bayrak üretimi yanında bayrak direği imalatı ve montajı için firmamızdan destek alabilirsiniz. Krom bayrak direkleri, galvaniz bayrak direkleri imalatı ve yerine montajı işlemleri uzman kadromuz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Flama Ve Yelken Bayraklar

Üretimlerimiz arasında yer alan ve son zamanlarda oldukça fazla tüketilen yelken ve damla bayraklar ile ilgili üretimlerimiz hızla sürmektedir.

Su hazneli ve kum hazneli yelken ve damla bayraklar standart ve özel ebatlarda firmanıza özel tek taraflı ve çift taraflı olarak üretilmektedir. Mutoh marka bayrak baskı makinamız ve avrupa boyalarımız ile gebze bayrak sektöründe sizleri kalite ile buluşturuyoruz.

Türk Bayrağı Ve Atatürk Posterleri

Türk destanı başlatan büyük lider Atatürk, posteri üzerinde çalışıyoruz. Atatürk afiş üretimi, yüksek kaliteden ödün vermeden istediğiniz her boyutta yapılır. Yağmur, rüzgar ve güneş ışığı gibi tüm kötü hava koşullarına karşı güçlüdür ve Atatürk posterlerimiz ışığa karşı dayanıklılığı ve göze yansıma yapmayan fonksiyonu ile göz kamaştırıyor.

Atatürk’ün en iyi baskılarının dijital baskılarını üreterek, şimdiye kadar ki en net görüntülerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Yine aynı zamanda standart ebatlar başta olmak üzere özel boyutlarda Türk bayrakları üretiyoruz. Dilediğiniz zaman bayrak siparişleriniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Gebze Bayrak Ve Bayrakçı Firmaları

Firmamız Gebze bölgesinde en eski hatta öncü bayrak (bayrakçı) firmaları arasında yer almaktadır.Bayrak, flama, poster, kalite bayrakları, firma bayrakları ve özel bayrak siparişleriniz de Gebze bayrak firmaları arasında VERA REKLAM‘ı tercih ederek mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi alabilirsiniz.

Firmamızın diğer ürünlerine https://vera.com.tr/urunlerimiz/ bu bağlantıdan, bir önceki makalemiz olan Tampon Baskı https://vera.com.tr/5-baslikta-tampon-baski/ başlıklı yazımıza vermiş olduğumuz Url adresimizden ulaşabilirsiniz.

Müşteri Temsilcisi Online!