İstasyon Mah. Güney Yanyol Cad. No: 118 GEBZE / KOCAELİ
tren

Grafik Ve Dijital Baskı Bölümü

Anasayfa » Grafik Ve Dijital Baskı Bölümü

Grafik bölümümüz, her biri kendi alanında uzman grafik programları alanında eğitim almış yetkin personel ve uygulama ekibinden oluşmaktadır. Müşteri isteği veya siparişini, yazılı ve görsel elemanlarla estetik, maliyet ve teknik ölçütler içerisinde tasarlayıp, müşteri onayını almak suretiyle üretime geçilmesini sağlamaktadır.

Firmamız özellikle fabrika ve işletmelerin görsel fabrika ve yalın üretim ile ilgili yapılacak çalışmaların da büyük bir tecrübeye sahiptir. Grafik bölümümüz bünyesinde son teknoloji iç mekan ve dış mekan dijital baskı makinaları , çeşitli amaçlı kullanılan lazer kesim makinaları, bayrak baskı makinası ve diğer ekipmanları ile her türlü techizata sahiptir. Firmamızın makina parkurunu incelemek isterseniz MAKİNA PARKURU sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dijital Baskı, Bas-Kes Etiket / Digital Printing, Digital Label

VERA REKLAM, olarak bünyemize son teknolojik makinaları katmış olup ve halen katmaya da devam etmekteyiz. Mevcut makinalarımız da bulunan bas-kes özelliği ile sticker etiketleri de kaliteli ve hızlı bir şekilde üretilmesi sağlanmaktadır.

Dijital baskı makinalarımız da ayrıca vinil, branda, folyo, one whey vision ( Delikli Folyo), cephe giydirme baskıları, cam giydirme baskıları ile ilgili çözümler sunulmaktadır.

Dijital Baskı’da UV Baskı Tekniği İle Daha Dayanıklı Baskılar

Yeni teknolojik ürün olan UV baskı makinamız ile baskılarımız da solvent dayanımı, çizilmeme, solmama özellikleri ile dijital baskı çıtamızı yükseltmiş bulunmaktayız.

Gebze’de Bayrak İmalatının Öncüsüyüz

Firmamız bayrak imalatında Gebze bölgesinde imalat yapan ilk firmadır. VERA, olarak firmamız ilk bayrak imalatlarını serigrafi yöntemini kullanarak yapmaya başlasada, gelişen teknolojiyi takip ederek son teknolojik dijital baskı bayrak makinaları yatırımları yaparak, günümüz şartlarına uygun yüksek kalite bayrak imalatları gerçekleştirme ve bölgesinde öncü kuruluş olmaya devam etmektedir.

Grave Ve Mimic Diagram Etiket / Grave and Mimic Diagram Label

Firmamız elektrik ve makina imalat sektöründe kullanılan, engrave panel etiketlerini ve mimic diagram etiketlerin imalatını müşterilerine çok hızlı bir şekilde sunmaktadır.

  • Elektrik Pano Cihaz Etiketleri
  • Pako Şalter Etiketleri
  • Pano Kapak Üzeri Mimic Diagramlar
  • Buton Etiketleri
  • Akım Trafosu Etiketleri
  • Makina Ürün Tanıtım Etiketleri
  • Rezopal Etiketler
  • Engrave (Avrupa) Etiketler
Dijital Markalama Etiketleri (Paslanmaz, Krom-Nikel – Alüminyum – Bakır – Pirinç Etiket )

Etiket imalatında tasarım herhangi bir metal üzerine işlenmesinin lazer markalama yöntemi kullanılarak, 304-316 kalite paslanmaz, alüminyum, bakır, pirinç yüzeylere yapılmaktadır.

Ayrıca firmamızda pleksi, ahşap ve diğer PVC ürünlere de lazer markalama yapılmaktadır.

Müşteri Temsilcisi Online!