İstasyon Mah. Güney Yanyol Cad. No: 118 GEBZE / KOCAELİ
tren

Pleksi Ve Polikarbon Siperlik Vizör İmalatı [Koruyucu]

09.04.2020
2.578

Firmamız “covid 19” pandemi virüs kapsamında çok hızlı bir şekilde Arge ve numune çalışmalarını yaparak Doktor, hemşire, hasta bakıcı ve hastalara yönelik entübe hasta koruyucu kabin,ekipman, vizör, siperlik, hasta koruma kabini gibi yüksek dayanıklı ürünlerin hızlı bir şekilde imalatına başlamıştır.

Aynı zamanda ürünlerimiz entübasyon kabini olarak da kullanılabilir. Ürün üzerinde talep edilen değişiklikler ve özellikler eklenerek entübe olan hastalarda hızlı bir kurulum ile kullanılmaya başlanabilir.

Pleksi Ve Polikarbon Koruyucu Yüz Siperlik İmalatı Ve Satışı

Firmamız gelişmiş alt yapısı ve makina parkuru ile başta sağlık çalışanlarını ve koruma ihtiyacı duyan kişilere pleksi ve polikarbon malzemeden üretilmiş koruyucu baş siperlik ve vizörleri üretmektedir. İhtiyacımız olan tüm ekipman ve teknik kadroyu kendi bünyemizde bulundurmaktayız.

hemşire koruyucu yüz siperliği

Yetkin personelimiz ile günlük 750-1000 Adet arasında seri imalat yapılabilmektedir. Şeffaf siperlik ve vizörler sağlık alanında çalışan doktor hemşire ve teknik personele virüs bulaşmasını engelleyici rolü bulunmaktadır. Polikarbon zeminin sağlamlığı açısından darbelere ve düşüp kırılmalara karşı oldukça dayanıklıdır.

PED, PEG-G Yüz Koruyucu Siperlik Özellikleri

Malzemenin özelliklerinden bahsedecek olursak, vizör siperlik koruyucularda 0,5 mm kalınlığında PED, PEG-G levhalar kullanmaktayız;

  • Virüslerin bulaşıcı etkisini azaltır.
  • Yüksek darbe dayanımına sahip kırılmaz.
  • Net görünüme sahiptir.
  • Kolay monte edilebilir
  • Yüksek UV direnci. Sararmaz
  • Hijyeniktir
  • Sağlığa zararı bulunmaz
  • Yüksek kimyevi direnç

Koruyucu yüz siperlikleri istenilen adetlerde ve ebatlarda talep edilen miktarlarda seri imalat olarak üretilebilmektedir.

Kırılmaz Hasta Koruyucu Ve Entübe Hasta İzole Edici Kabin

Siperliklerin yanı sıra hastaların hapşırma öksürme ve benzeri hareketlerinden sağlık personeli ve diğer hastaları korumak adına üretilmiş koruyucu kabinler polikarbon ve pleksiden üretilmektedir. Yüksek dayanıklılığa sahip olan bu koruyucu ve izole edici kabinler yine firmamızda seri imalat şeklinde üretilmektedir.

Kişinin sağlığını ve güvenliğini sağlamakta fayda sağlar. Virüslerin bulaşıcı etkisini azaltmayı sağlayan bir siperlik tir. Yüksek darbe dayanımına sahip kırılmaz malzeme olması sayesinde personelin güvenliğini sağlar.

Koruyucu Ve İzole Edici Hasta Kabinlerinin Özellikleri Nelerdir?

Hasta koruyucu ve izole edici kabinlerin genel özelliklerindne bahsedecek olursak;

1- Hasta yatan kişilerde bulunan virüslerin bulaşıcı etkisini azaltır

2- Yüksek darbe dayanımına sahip kırılmaz

3- Şeffaf ve Net görünüme sahiptir.

4- Kolay ve hızlı bir şekilde monte edilebilir

5- Yüksek UV direnci sayesinde sararma ve görüntü kirliliği yapmaz.

6- Hijyeniktir

7- Sağlığa zararı bulunmaz

8- Yüksek kimyevi direnç sahibidir.

Yüz Koruyucu Siperlik Ve Hasta Koruyucu Kabin Siparişi

VERA REKLAM A.Ş olarak yüz için siper satışını online ve yerinden teslim şelinde Türkiye’nin her bölgesine imal etmekte ve yollamaktadır. Alımlarınızı adetler halinde veya toptan gruplar halinde çoklu alım şeklinde yapabilirsiniz. Yüz siperliği, hasta koruyucu kabin, baş siperlik, virüs izole edici kabinler için firmamızın İletişim sayfasından bizlere ulaşabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Hızlı İletişim : 444 – 1 – 200 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.