İstasyon Mah. Güney Yanyol Cad. No: 118 GEBZE / KOCAELİ
tren

Gebze Tabela Ve Tabelacı (GARANTİ’Lİ KURUMSAL REKLAMCILIK)

18.01.2019
2.129

Türkiye’nin Kocaeli ilçesi Gebze, Marmara bölgesindeki en büyük sanayi şehirlerinden biridir. Yani ticaret bu şehirde iyi gelişmiştir. Reklam, bugünün ticareti ve alışverişi sırasında insanlara ulaşan ürünlerin en etkili ve hızlı pazarlanmasıdır. Bu bağlamda, en uygun ve faydalı fırsatları sunuyoruz. İnsanları çeken ve yönlendiren reklamları anlamanız sayesinde, en yüksek ticari sıralamaya kolayca ulaşabilirsiniz.

Gebze bölgesindeki işaretli işaretler ve işaretler, bölgedeki diğer rakiplerle karşılaştırıldığında müşterilere benzersiz ve öngörülemeyen fiyatlandırma sağlar. Bir tabela işinde düşük bir fiyata satılan her şey aynı anda iyi değildir. Yılların verdiği tecrübe ile ucuz, uygun fiyatlı ve kaliteli reklamlar sunuyoruz. Misyonumuz her durumda sizi desteklemek ve desteklemektir.

Harf Şeklinde Led Tabelalar ve Farklı Tasarım Alternatifleri

Harf şeklinde led aydınlatmalı tabelalar direkt olarak firmanızın adını tabelanıza yansıtmayı sağlayacaktır. Son dönemlerde ortaya koyulmuş olan yeni teknoloji ile 3 boyutlu izlenimi veren harflerden dahi yararlanma gibi bir imkanınız bulunmaktadır. Harf büyüklüğü, yazı tipi ve renklendirme sadece sizin istekleriniz doğrultusunda ilerleyecek olan adımlardır.

totem tabela ve cephe tabelaları

Ne denli detaylı bir tabela oluşturmak isterseniz ödemeniz gereken tutarda da o şekilde bir yükseliş meydana gelecektir. Tabelanın fiyatına montajın da dahil olup olmaması konusunda isteklerinizi ve taleplerinizi firmamıza ayrıca bildirmelisiniz.

Karar vermekte güçlük çeken kişiler dilerlerse firmamızın sağlamış olduğu uzman görüşünden de faydalanma imkanını elde edebilir. Model ve tasarım alanlarında göz atabileceğiniz daha önceden imal edilmiş olan ve montajları gerçekleştirilmiş olan ürünlerden oluşan kataloglara da göz atma gibi bir imkanınız bulunmaktadır. Fiyat bakımından incelendiği zaman kişilerin genel itibari ile Gebze ve civarında en uygun fiyatlı ürünlere erişebileceklerinin de garantisi verilmektedir. Hem uygun fiyatı hem de kaliteyi beraber elde etmek isteyen kişilerin ilk olarak bakmaları gereken tabelacıların başında markamız gelmektedir.

Gebze’de Bulunan Tabela Ve Reklam Şirketimizin Öne Çıkan Yönleri Nelerdir ?

Tecrübe ve birikimimiz ile en üst düzey teknolojik yöntemleri birleştirip siz değerli müşterilerimize en ekonomik reklam fiyatlarını ve mükemmel reklamcılığı sunmaktayız.

 • Yapacağımız tabela için müşterilerimize benzer alternatifler sunmaktayız. Böylelikle hem müşterimizin memnuniyeti artmakta hem de işimizin kalitesi üst düzeye çıkmaktır.
 • Müşterimizi çalışmadan önce 3D çizimler sayesinde bilgilendiririz.
 • Siz kıymetli müşterimizin onayından sonra tabelamız için en uygun fiyatı veririz.
 • Reklamınızın varlığı hakkında bilgi vermek
 • Reklamınız veya ürününüz hakkından sosyal toplumda ilgi uyandırmak
 • Sahip olduğunuz imajın devamlılığını sağlamak
 • Reklamınızı yayınlamadan önce uzmanlarımız tarafından grafik tasarım desteği sağlamaktayız.
 • İşimizi sizi desteklemek olunca alanında uzman kişilerle çalışmak bizim en önemli prensiplerimizden biri haline gelmektedir. Uzman kadromuz her daim size en iyi hizmeti sunabilecek düzeydedir.
 • Ürünlerimiz devam eden süreçte kalitesinden ödün vermemektedir.
 • Türkiye’nin neresinde olursanız olun siz kıymetli müşterilerimize ulaşmaktan gurur duymaktayız. Sipariş verdiğiniz ürün zarar görmeden teslimatı yapılır ve montaj yapılarak iş son bulur.
Outdoor Reklam veya Açık Hava Reklamları

Reklamcılık günümüzde teknolojik gelişmeler ve insanların sosyal olarak daha aktif hale gelmeleri ile birlikte bambaşka bir konumu gelmiş durumdadır. Açık hava reklamcılığı belli bir noktada geleceğin timsali konumdadır. Sosyal toplumda her yaştan insana hitap eden durumu, hayal gücünün sınırlarını zorlayan yapısıyla dikkat çekmektedir.

Kabartma tabela, kutu harf tabela gibi reklamcılık yöntemleri giderek gelişmektedir. Açık hava reklamcılığın eskiden daha az reklamcılık çalışmaları yapıyor haldeyken şuan da bir çok yerde bu özellikteki reklamcılık anlayışı hızlanarak büyüyor haldedir.

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. Hayati dedi ki:

  Gebzede tabela konusunda oldukça profösyonel bir firma mutlaka değerlendirmenizi öneririm. Biz tabelamızı yaptırdık çok memnunuz.

 2. Ali murat dedi ki:

  Gözünüz Arkada kalmaz ..Müşteri odaklı bir firma..