İstasyon Mah. Güney Yanyol Cad. No: 118 GEBZE / KOCAELİ
tren

Gebze Bölgesinde Reklam Tabela (2 Yıl Garantili Tabelalar)

18.01.2019
3.059

Tabelalar ve görsel panolar, ister KOBİ, ister esnaf veya çok büyük ölçekli bir işletme olsun, mutlak gerekli reklam çalışmalarındandır. Firma isminin bir marka haline dönüşmesi ve her yerde bilinir bir hal alması için tabela reklam çalışmaları önemlidir.

Gebze’de reklam ve tabela konusunda hizmet arıyor iseniz, firmamızın gebze tabela sektöründe öncü bir kuruluş olup farklı reklam tabela firmalarına oranla, hem iş gücü hemde ekipman ve donanım olarak üstün bir güce sahip olduğunu söyleyebiliriz.

VERA, olarak başta Gebze olmak üzere reklam tabela konusunda Kocaeli ilçeleri olan derince, çayırova, darıca, körfez, gibi ilçeler dahil olmak üzere tüm Marmara Bölgesi ve Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Reklam Ve Tabela Çalışmalarında, Yeni Trend Led Kutu Harf

Kabartmalı tabelalar yetkin kişilerin ellerinden çıkarsa, görsel olarak harika olabilirler.Şirketimiz Gebze bölgesinde reklam ve tabela işlerinde farklı bir bakış açısı getirerek kutu harf tabela ve led tabela çalışmalarında yeni ve ilgi çekici konsept tasarımları ile firmanızın tanıtımlarını yapmaktadır.

İlgi çekici ve hacimli cephe tabelaları genellikle Gebze bölgesinin sanayi bölgelerini kapsadığından, kurumsal yapılar ve fabrikalar tarafından talep edilmektedir. Referanslarımızı incelediğinizde Gebze Organize Sanayi Bölgesi civarında yapmış olduğumuz reklam tabela çalışmalarımızı ve firma bilgilerine ulaşabilirsiniz.

gebze tabela firmaları

Son zamanlarda led kutu harf tabelaların tercih edilmesinin sebebi 12 volt ile çalışması ve elektrik sarfiyatının daha hoş olması ve görsel olarak daha ilgi çekici bir tabela modeli olmasından dolayı son zamanlarda oldukça fazla talep edilmekte ve trend tabelalar arasında yer almaktadır.

Gebze Sanayi Bölgelerinde En Çok Tercih Edilen Tabela Örnekleri

Gebze’de GOSB, GEPOSB, Güzeller Organize Sanayi Bölgesi, TOSB, Deri Organize Sanayi Bölgeleri gibi sanayi bölgeleri bulunmakta ve bu sanayi bölgelerinde irili ufaklı bir çok fabrika bulunmaktadır. Fabrika cephelerinde ve çatılarında daha çok kutu harf tabela sistemleri ve ızgara panelli çatı tabelalarına yer verilmektedir.

Kutu harf tabelalar cepheye direk montaj olabileceği gibi ızgara bir alüminyum panelin üzerine montaj yapılarak çatı tabelaları şeklinde de kullanılabilir.

Alüminyum kutu harf tabelaların çok tercih edilmesinin bir diğer sebebi sağlam ve dayanıklı olmasıdır.Alüminyumun paslanma gibi bir sorunu olmamasından dolayı uzun dönemde paslanma gibi bir sıkıntı yaşanmamaktadır.Bu yüzden kullanıcılar tarafından paslanmaz tabela olarak da aranmaktadır.

Gebze’de Reklam Ve Tabela Konusunda Uzman Ekip Ve Tecrübeli Personel İle VERA Farkı

Firmamız sürekli olarak makina ve ekipman parkurunu güncel teknolojiye göre güncelleyerek süreki olarak yatırım yapmaktadır. Aynı zamanda mesleğinde uzmanlaşmış ve yetkin tecrübeye sahip personeller ile çalışarak kaliteli ve hızlı hizmet vermektedir.

Firmamız siz değerli müşterilerimizin her türlü reklam, tabela, pano, ışıklı tabelalar ve ışıksız tabelalar, fuar çalışmaları vb. tüm taleplerinize hızlı ve etkin çözümler üretmektedir.

Çalışmalarımız ile ilgili daha fazla bilgi ve ürün görmek isterseniz ÜRÜNLERİMİZ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz bir önceki blog yazımız olan Serigrafi Baskı başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.